Bft Sp 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

Bft Sp 3500 Yana Kayar Kapı Motoru

bft-sp3500

BFT yana kayar kapı otomasyon sistemleri arasında sık tercih edilen modellerden birisi olarak satışta bulunan BFT SP 3500

Ekseema tiedotus

, SIRIO TEL kontrol ünitesini kullanarak çalışmakta ve kilitli çalışma prensibine sahip olarak güvenlik önlemlerini yerine getirebilmektedir. Çalışma gerilimi olarak 230 / 400 Volt değerine sahip olan modelde şebekeden çekilen ortalama güç 1500 Watt iken, azami akım değeri ise 3 Amper olarak belirtilmektedir. Termik korumasını hali hazırda içerisinde yer alan kontrol ünitesi ile sağlayan SP 3500 bahçe kapısı motoru, yakalanan 18 diş ve 30 RPM’lik çıkış devri ile birlikte kapının dakikada ortalama 10 metrelik hıza ulaşmasını sağlamaktadır. -15 ilâ 60 santigrat derece arası sıcaklıklarda herhangi bir sorun yaşatmadan çalışabilen sistem, yoğun kullanım şartlarına uygun olarak bu nitelikte de kullanıcısını memnun edebilmektedir. IP 24 koruma katsayısına sahip olan BFT SP 3500, mekanizma ağırlığı olarak ise 85 kilogram değerine sahiptir. Sistemin akü ile çalışma imkanı ise bulunmamaktadır.

Web Sitemizi sitemizi ziyaret ederek tüm güncel ürünler hakkında detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, BFT Yetkili Servis hizmetlerimiz hakkında da aklınıza takılan tüm soruların cevaplarına erişebilirsiniz.

About

You may also like...

Comments are closed.