Bft Phobos N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Phobos N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Phobos N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Phobos N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

BFT Elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyonları arasında popüler ürünlerden bir tanesi olan BFT PHOBOS N bahçe kapısı motoru

, kontrol ünitesi olarak ALTAIR P sistemini kullanırken

Comprar diflucan Sin Receta

, kilitli çalışma prensibi ile de uyumludur. 230 V çalışma gerilimine sahip olan sistemin şebekeden çektiği ortalama güç ise 210 Watt civarındadır. Termik korumasını hali hazırda içerisinde mevcut olan kontrol ünitesi ile sağlayan PHOBOS N kapı otomasyon sistemi, 305 milimetrelik çalışma sonu mesafesine sahipken, piston hızı ise saniyede 20 milimetre olarak belirtilmektedir. 90 derecelik açılma kapanmasını 18 saniyede tamamlayan BFT PHOBOS N, yarı yoğun kullanım istekleri için uygundur. -20 ilâ 50 santigrat dereceler arasında sıkıntısız biçimde çalışan modelin koruma katsayısı ise IPX4 olarak belirtilmiştir. 5 kilogram ağırlığında mekanizma ağırlığına sahip olan sistemin akü ile çalışma imkanı ise bulunmamaktadır.

Bft Otomatik Kapı ürünleri hakkında detaylı bilgi almak ve tüm BFT elektromekanik tip kanatlı otomasyon servisi hizmetleri konusunda detaylı bilgiye ulaşmak için sitemizi dilediğiniz an ziyaret edebilir ve yetkililerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

About

You may also like...

Comments are closed.