Bft Eli 250 N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Eli 250 N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Eli 250 N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft Eli 250 N Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyonları arasında sıklıkla tercih edilen modellerden birisi olan BFT ELI 250 N, ALTAIR P kontrol ünitesine sahip olup kilitli çalışma prensibine sahiptir. Ayrıca bu bahçe kapısı motororu yer tipi bir motordur. 230 Volt çalışma voltajına sahip olan cihazın şebekeye çektiği ortalama güç değeri ise 280 Watt civarındadır. Termik koruma sistemini herhangi bir eklenti olmadan içeren cihazın 120 derecelik açılma kapanma süresi ise 28 saniye olarak belirtilmektedir. Çarpmaya karşı etkisini hali hazırda yer alan kontrol ünitesi ile sağlayan ELI 250 N kapı otomasyon sistemi

buy kamagra 100mg

, kilitlemesini ise mekanik tarzda yapmaktadır. Serbest bırakılmasını SCC sistemi ile sağlayan model, yarı yoğun kullanımlara uygun olarak -20 ilâ 50 santigrat derece sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilmektedir. 10 kilogramlık mekanizma ağırlığına sahip olan Bft ELI 250 N, herhangi bir akü ile ise çalışamamakta olup IP 67 koruma standardına sahiptir.

Bft Konya

, Karaman , Aksaray , Niğde , Nevşehir , Kulu , Ankara , Isparta sitemizi ziyaret ederek tüm güncel BFT ürün fiyatları hakkında detaylara erişebilir ve bunun yanı sıra Bft bahçe kapısı servisi hizmetlerimiz konusunda da aklınıza takılan soruların yanıtlarına ulaşabilirsiniz.

About

You may also like...

Comments are closed.