Bft E5 Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft E5 Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft E5 Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

Bft E5 Elektromekanik Kanatlı Kapı Motoru

BFT elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyonları arasında dar yapısı ile direk olarak sütunun üzerine monte edilebilinecek ihtiyaçlara karşılık veren özelliği ile ilgi gören BFT E5 bahçe kapısı motoru, kontrol ünitesi olarak ALCOR N sistemini kullanmaktadır. Kilitsiz çalışma özelliğine sahip olan model 230 Volt çalışma voltajı ve ortalama 200 Watt’lık güç çekimi ile işlemektedir. Termik korumayı içerisinde barındıran BFT E5 kapı otomasyon sistemi, 90 derecelik açılma ve kapanmayı 22 saniye içerisine gerçekleştirmektedir. Çarpmaya karşı etkisini mekanik kavrama sistemi ile gerçekleştiren model, kilitlemesini ise elektrikli kilit ile sağlamaktadır. Serbest bırakmayı el ile yapmaya uygun yapıda bulunan BFT E5

Buy Nolvadex UK

, -15 ilâ 60 santigrat dereceler arasında yarı yoğun kullanıma uygun niteliktedir. IP 44 koruma katsayısına sahip olan model 8 kilogramlık mekanizma ağırlığı ile portatif yapıdadır. Sistem akü ile çalışma imkanına sahiptir.

BFT elektromekanik tip kanatlı kapı otomasyon ürünleri hakkında detaylı bilgiye otomatik kapı sistemi (http://otomatikkapisistemi.com) sitemizden ulaşabilir ve ülke genelindeki Bft Servis hizmetleriniz hakkında da aklınıza takılan soruların cevaplarına erişebilirsiniz.

About

You may also like...

Comments are closed.